Hakkımızda

 

Miray Yayınları olarak 2020 yılında başlayan yayın hayatımız; öğrencilerin seviyesini, ihtiyaçlarını ve öğretim programlarını esas alarak ürettiğimiz yeni eserlerimizle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Hedefimiz; değişen eğitim yaklaşımları ve öğrenci profili doğrultusunda lise öğrencilerinin severek kullanacakları, öğrenmelerini kolaylaştıracak kaynaklar sunmaktır.

Aydın Yayınlarının  36 yıllık eğitim yayıncılığı tecrübesinden hareketle, şimdi de Miray Yayınları markası altında yayımladığımız her eserimizde  öğrencileri daha üst noktaya çıkarmak ve faydalı eserler sunmak bilinci ile var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Güncel içerikleri, beceri temelli soruları, pratik konu özetleri ile öğrencilerin sınavlara çok daha kolay hazırlanmasını sağlayan Miray Yayınları, öğretmen ve öğrencilerin en büyük yardımcısı olarak eğitime yön vermeye devam edecek.

Yayınlarımızı severek kullanan öğrenci ve öğretmenlerimize, eserlerimizin onlara ulaşmasına katkı sağlayan bayilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 
 
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı