400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!


Miray Yayınları olarak 2020 yılında başlayan yayın hayatımız; öğrencilerin seviyesini, ihtiyaçlarını ve öğretim programlarını esas alarak ürettiğimiz yeni eserlerimizle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Hedefimiz; değişen eğitim yaklaşımları ve öğrenci profili doğrultusunda öğrencilerin severek kullanacakları, öğrenmelerini kolaylaştıracak kaynaklar sunmak ve amaçlarına ulaşmalarında öğrencilere yardımcı olmaktır.

Aydın Yayınlarının  40 yıllık eğitim yayıncılığı tecrübesinden hareketle, şimdi de Miray Yayınları markası altında yayımladığımız her eserimizde,  öğrencileri daha üst noktaya çıkarmak ve faydalı eserler sunmak bilinci ile var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Güncel içerikleri, beceri temelli soruları, pratik konu özetleri, her öğrenci seviyesine uygun kaynakları ile öğrencilerin sınavlara çok daha kolay hazırlanmasını sağlayan Miray Yayınları, öğretmen ve öğrencilerin en büyük yardımcısı olarak eğitime yön vermeye devam edecek.

Yayınlarımızı severek kullanan öğrenci ve öğretmenlerimize, eserlerimizin onlara ulaşmasına katkı sağlayan paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yükleniyor...